FAQ

Czym jest podczerwień?

Nazywana inaczej życiodajną energią. Jest to promieniowanie elektromagnetyczne, które emituje fale o różnej długości, tym samym produkuje ciepło, które jest w stanie ogrzewać m. in. pomieszczenia. Podczerwień stosowana jest w przemyśle i medycynie. Ma właściwości zdrowotne. Poprzez rozgrzewanie, rozszerza naczynia krwionośne i poprawia krążenie. Usuwa przy tym toksyny z naszego ciała, poprawiając ogólny stan zdrowia i samopoczucia.

 

Czy to rozwiązanie jest bezpieczne dla mojej rodziny?

Jak najbardziej. Promieniowanie podczerwone ma właściwości lecznicze i prozdrowotne. Działa rozluźniająco, uspokajająco, obniża ciśnienie krwi i optymalizuje działanie organów wewnętrznych. Folia grzewcza nie wchodzi w żadne reakcje z wodą i jest w 100% bezpieczna. Heat Systems jest praktycznie niewidoczny, przez co zmniejszamy do zera ryzyko występowania urazów czy poparzeń u małych dzieci i zwierząt.

 

To coś nowego. Czy mnie na to stać?

Bez obaw. Technologia ogrzewania pomieszczeń metodą podczerwieni jest dość innowacyjna, a inwestycja bardzo opłacalna. System nie wymaga żadnych przeglądów, jego działanie jest bardzo wydajne i potrafi służyć nawet przez kilkanaście lat. W folii nie odkłada się kamień, ani inne produkty uboczne podgrzewania, przez co działa przez lata bez szwanku. Zachęcamy również do osobistego kontaktu, gdzie chętnie odpowiemy na pytania dotyczące realizacji i wyceny.

 

Mam w domu ogrzewanie, ale jedno z miejsc chcę dogrzać. Czy da się?

Nie ma problemu! Jesteśmy bardzo elastyczni i swoją ofertę dopasowujemy do Państwa oczekiwań. Działamy według potrzeb. Ze względu na to, że folię można przycinać, sami Państwo możecie wybrać, jakie miejsce chcecie dogrzać – lustro, jedną ze ścian, sufit, czy podłogę na przedpokoju.

 

Jestem alergikiem, czy działanie podczerwieni nie będzie dla mnie szkodliwe?

Nie. Metoda ogrzewania pomieszczeń podczerwienią jest jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej preferowanych metod ogrzewania dla alergików. Poprzez minimalny ruch powietrza niweluje krążenie i migrację alergenów. Heat Systems utrzymuje stałą wilgotność powietrza, przez co nie utrudnia oddychania nawet w okresie grzewczym, który często bywa uporczywy dla chorych osób.

 

W jaki sposób mogę się z Państwem skontaktować?

Nic prostszego. Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie można wysłać wiadomość do nas, zobaczyć naszą pracę, poczytać ciekawostki i dowiedzieć się o nowych projektach. Oprócz tego, telefon, e-mail oraz adres do nas, podany jest w zakładce: Kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.